Generate Your Own Glitter Graphics at GlitterYourWay.comPuberta = drsná změna!

5. února 2011 v 19:14 | milsgo |  Životopis
ZE ŽIVOTA: Puberta = drsná změna! - foto
NEJEN TEBE DOHNALA! ZNAJÍ JI I STARS!!!

Už asi nikdy v životě neprojdeš tak obrovskou změnou jako v teenage věku. Zřejmě se ani ty nevyhneš přiblblým projevům (pupínky), ale co naděláš? Čas puberty má ovšem i svou pozitivní stránku: Rok od roku budeš hezčí a hezčí a hezčí...

Puberta je na draka. To si na tomto místě musíme zcela jasně a otevřeně přiznat. Protože ačkoli s sebou tohle "období dozrávání" přináší i pár docela zajímavých a cool věcí (např. koukatelnější a víc repre ženské tvary), má i pár pěkně blbých vedlejších účinků.

Zejména pupínky, které najednou začnou rašit na obličeji, nečekaně zaútočí na dekolt a není jim trapné vlézt ti i na záda. Další peklo nastane zčistajasna s vlasy. Vždycky ti rostly, jak měly, a docela se jim dařilo, a teď? Najednou ti visí v mastných pramenech kolem hlavy, a ať je myješ, jak často chceš, zplihnou rychlostí blesku a neposlouchají ani osvědčené stylingové pomocníky.

A sebevědomí? To dostane taky pěkných pár facek, protože ti najednou kvůli novým tvarům žádné oblečení nesedí tak jako dřív! Člověk se tak nějak divně potácí mezi dívkou a ženou jako slon v porcelánu a neví si rady sám se sebou! Ale nejsi v tom sama - hvězdy můžou o pubertě taky leccos vyprávět...

Miley Cyrus

Na podzim bylo Miley 18 let a už má svůj styl. Ví, jaký make-up jí sluší, a odstávající uši šikovně skrývá pod vlasy. Ještě nikdy nebyla tak krásná jako teď! Když jí ale bylo třináct vězela Disney star v hluboké pubertě, jak je vidět podle mastné pleti a pupínků na čele. Díky make-upu se ale i tehdy zdál její obličej téměř bezchybný. Jen její vizážisté vědí, kolik času je to stálo. O rok později už je Mileyina pleť čistá a herečka září sebevědomím - pubertu má téměř za sebou! V patnácti už vypadala sexy ženky a vyzrále.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni prosím že jsi mně navštívyl.

Click!! 100% (149)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama